Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SPORDIKLUBI TÄÄKSI MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

206 külastajat

6 jälgijat

SPORDIKLUBI TÄÄKSI MTÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus SPORDIKLUBI TÄÄKSI MTÜ meeskonda 1 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 715 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 698 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 4 460 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 21 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 418 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 5 024 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

SPORDIKLUBI TÄÄKSI MTÜ tegutseb sektoris KUNST, MEELELAHUTUS JA VABA AEG, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 896 EUR kuus. Viljandi, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 986 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Meelelahutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..