Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TAARKA PÄRIMUSTEATER MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

77 külastajat

1 jälgija

TAARKA PÄRIMUSTEATER MTÜ: Sünnilugu

Võru maakonnas toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis TAARKA PÄRIMUSTEATER MTÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (41759.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti E. R. (29.10.1968) ja I. L. (13.01.1959). TAARKA PÄRIMUSTEATER MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 38 aastane, E. R. kaunis keskeas 47 aastane, I. L..

E. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Enne TAARKA PÄRIMUSTEATER MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KAASAEGSE RAHVAKUNSTI KESKUS MTÜ. Täna ta siiski enam TAARKA PÄRIMUSTEATER MTÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne TAARKA PÄRIMUSTEATER MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet PÕLVA ROTARY KLUBI MTÜ. Täna ta siiski enam TAARKA PÄRIMUSTEATER MTÜ eesotsas ei toimeta.

TAARKA PÄRIMUSTEATER MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Vaba aja veetmise, meelelahutuse ja kultuurilise tegevusega või huvialadega seotud ühendused ning huviklubid" turul 19 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.358 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..