Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KOHTLA-JÄRVE LINN, METSAPARGI TN 14 KÜ

Meedialeht ja uudisvoog

97 külastajat

0 jälgijat

KOHTLA-JÄRVE LINN, METSAPARGI TN 14 KÜ: Sünnilugu

Kohtla-Järve linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KOHTLA-JÄRVE LINN, METSAPARGI TN 14 KÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (84915.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti S. S. (03.03.1961), M. B. (05.05.1974) ja G. G. (02.02.1959). KOHTLA-JÄRVE LINN, METSAPARGI TN 14 KÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 45 aastane, S. S. parimas nooruses 32 aastane, M. B. kaunis keskeas 47 aastane, G. G..

S. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KOHTLA-JÄRVE LINN, METSAPARGI TN 14 KÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on KOHTLA-JÄRVE LINN, METSAPARGI TN 14 KÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KOHTLA-JÄRVE LINN, METSAPARGI TN 14 KÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on KOHTLA-JÄRVE LINN, METSAPARGI TN 14 KÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

G. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KOHTLA-JÄRVE LINN, METSAPARGI TN 14 KÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on KOHTLA-JÄRVE LINN, METSAPARGI TN 14 KÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

KOHTLA-JÄRVE LINN, METSAPARGI TN 14 KÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)" turul 206 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 29.3 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..