Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

JÕHVI VALD, JÕHVI LINN, SÄDE TN 10 KÜ

Meedialeht ja uudisvoog

38 külastajat

0 jälgijat

JÕHVI VALD, JÕHVI LINN, SÄDE TN 10 KÜ: Sünnilugu

Jõhvi linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis JÕHVI VALD, JÕHVI LINN, SÄDE TN 10 KÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti L. V. (21.11.1955) ja M. K. (24.11.1929). JÕHVI VALD, JÕHVI LINN, SÄDE TN 10 KÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel küpses vanuses 51 aastane, L. V. juba pensionieas 77 aastane, M. K..

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne JÕHVI VALD, JÕHVI LINN, SÄDE TN 10 KÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle JÕHVI VALD, JÕHVI LINN, SÄDE TN 10 KÜ juhitoolile tagasi maandunud.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne JÕHVI VALD, JÕHVI LINN, SÄDE TN 10 KÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle JÕHVI VALD, JÕHVI LINN, SÄDE TN 10 KÜ juhitoolile tagasi maandunud.

JÕHVI VALD, JÕHVI LINN, SÄDE TN 10 KÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)" turul 212 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 29.3 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..