Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KUUSALU VALD, KIIU ALEVIK, TORNI TN 11 KÜ

Meedialeht ja uudisvoog

126 külastajat

5 jälgijat

KUUSALU VALD, KIIU ALEVIK, TORNI TN 11 KÜ: Sünnilugu

Harju maakonnas toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KUUSALU VALD, KIIU ALEVIK, TORNI TN 11 KÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti K. H. (30.05.1977), U. K. (20.05.1980) ja H. T. (21.08.1977). KUUSALU VALD, KIIU ALEVIK, TORNI TN 11 KÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 29 aastane, K. H. parimas nooruses 26 aastane, U. K. parimas nooruses 29 aastane, H. T..

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KUUSALU VALD, KIIU ALEVIK, TORNI TN 11 KÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam KUUSALU VALD, KIIU ALEVIK, TORNI TN 11 KÜ eesotsas ei toimeta.

U. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KUUSALU VALD, KIIU ALEVIK, TORNI TN 11 KÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam KUUSALU VALD, KIIU ALEVIK, TORNI TN 11 KÜ eesotsas ei toimeta.

H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KUUSALU VALD, KIIU ALEVIK, TORNI TN 11 KÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam KUUSALU VALD, KIIU ALEVIK, TORNI TN 11 KÜ eesotsas ei toimeta.

KUUSALU VALD, KIIU ALEVIK, TORNI TN 11 KÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)" turul 208 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 29.3 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..