Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

NÕMME LOODUSMAJA MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

94 külastajat

1 jälgija

NÕMME LOODUSMAJA MTÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis NÕMME LOODUSMAJA MTÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti L. M. (02.03.1960), R. P. (11.06.1978) ja K. K. (02.01.1967). NÕMME LOODUSMAJA MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 46 aastane, L. M. parimas nooruses 28 aastane, R. P. kaunis keskeas 40 aastane, K. K..

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne NÕMME LOODUSMAJA MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. NÕMME LOODUSMAJA MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne NÕMME LOODUSMAJA MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. NÕMME LOODUSMAJA MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne NÕMME LOODUSMAJA MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. NÕMME LOODUSMAJA MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

NÕMME LOODUSMAJA MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Vaba aja veetmise, meelelahutuse ja kultuurilise tegevusega või huvialadega seotud ühendused ning huviklubid" turul 19 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.358 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..