Meedialeht
Vali raport X

VERONIKA PORTSMUTHI KOORIAKADEEMIA MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

76 külastajat

37 jälgijat

VERONIKA PORTSMUTHI KOORIAKADEEMIA MTÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis VERONIKA PORTSMUTHI KOORIAKADEEMIA MTÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti V. P. (27.11.1980) ja V. P. (27.12.1975). VERONIKA PORTSMUTHI KOORIAKADEEMIA MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 26 aastane, V. P. (s. 27.11.1980); parimas nooruses 31 aastane, V. P. (s. 27.12.1975).V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VERONIKA PORTSMUTHI KOORIAKADEEMIA MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. VERONIKA PORTSMUTHI KOORIAKADEEMIA MTÜ eesotsas on juht tänase päevani. V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VERONIKA PORTSMUTHI KOORIAKADEEMIA MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam VERONIKA PORTSMUTHI KOORIAKADEEMIA MTÜ eesotsas ei toimeta.

VERONIKA PORTSMUTHI KOORIAKADEEMIA MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus" turul 146 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 4.6 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Meelelahutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..