Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

LAHEDAD NAISED LAHEDALT MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

76 külastajat

0 jälgijat

LAHEDAD NAISED LAHEDALT MTÜ: Sünnilugu

Põlva maakonnas toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis LAHEDAD NAISED LAHEDALT MTÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (1904.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti K. B. (20.12.1967), H. K. (16.06.1962) ja A. V. (20.08.1969). LAHEDAD NAISED LAHEDALT MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 39 aastane, K. B. kaunis keskeas 44 aastane, H. K. kaunis keskeas 37 aastane, A. V..

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LAHEDAD NAISED LAHEDALT MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam LAHEDAD NAISED LAHEDALT MTÜ eesotsas ei toimeta.

H. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Enne LAHEDAD NAISED LAHEDALT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TI NO MTÜ. Täna ta siiski enam LAHEDAD NAISED LAHEDALT MTÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 3 aastat. Enne LAHEDAD NAISED LAHEDALT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TI NO MTÜ. Täna ta siiski enam LAHEDAD NAISED LAHEDALT MTÜ eesotsas ei toimeta.

LAHEDAD NAISED LAHEDALT MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused ja fondid" turul 25 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.861 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..