Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TÄÄKSI JAHIMEESTE SELTS MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

122 külastajat

0 jälgijat

TÄÄKSI JAHIMEESTE SELTS MTÜ: Sünnilugu

Viljandi maakonnas toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis TÄÄKSI JAHIMEESTE SELTS MTÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti T. J. (13.04.1957), J. P. (29.08.1957), R. J. (26.04.1948), J. K. (22.04.1959) ja E. R. (20.03.1970). TÄÄKSI JAHIMEESTE SELTS MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 50 aastane, T. J. kaunis keskeas 49 aastane, J. P. küpses vanuses 58 aastane, R. J. kaunis keskeas 48 aastane, J. K. kaunis keskeas 37 aastane, E. R..

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TÄÄKSI JAHIMEESTE SELTS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. TÄÄKSI JAHIMEESTE SELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne TÄÄKSI JAHIMEESTE SELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet LIUA TALU FIE. TÄÄKSI JAHIMEESTE SELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TÄÄKSI JAHIMEESTE SELTS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. TÄÄKSI JAHIMEESTE SELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne TÄÄKSI JAHIMEESTE SELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet IMMA TALU FIE. Täna ta siiski enam TÄÄKSI JAHIMEESTE SELTS MTÜ eesotsas ei toimeta.

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TÄÄKSI JAHIMEESTE SELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet BALTIC HUNTER OÜ. Täna ta siiski enam TÄÄKSI JAHIMEESTE SELTS MTÜ eesotsas ei toimeta.

TÄÄKSI JAHIMEESTE SELTS MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Jahindus ja seda teenindavad tegevusalad" turul 33 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.735 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..