Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KIRNA KOLMIK MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

134 külastajat

3 jälgijat

KIRNA KOLMIK MTÜ: Sünnilugu

Türi linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KIRNA KOLMIK MTÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (2186.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti L. R. (15.03.1968), R. R. (08.11.1954), O. M. (27.08.1972), M. S. (10.06.1965), T. T. (01.12.1948) ja J. M. (16.06.1964). KIRNA KOLMIK MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 38 aastane, L. R. küpses vanuses 52 aastane, R. R. parimas nooruses 34 aastane, O. M. kaunis keskeas 41 aastane, M. S. küpses vanuses 58 aastane, T. T. kaunis keskeas 42 aastane, J. M..

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. KIRNA KOLMIK MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KIRNA KOLMIK MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. KIRNA KOLMIK MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

O. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KIRNA KOLMIK MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. KIRNA KOLMIK MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KIRNA KOLMIK MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. KIRNA KOLMIK MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne KIRNA KOLMIK MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TIIT TIGAVAS FIE. Täna ta siiski enam KIRNA KOLMIK MTÜ eesotsas ei toimeta.

J. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 3 aastat. Täna ta siiski enam KIRNA KOLMIK MTÜ eesotsas ei toimeta.

KIRNA KOLMIK MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused ja fondid" turul 25 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.861 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..