Meedialeht
Vali raport X

SAAREMAA VALD, KURESSAARE LINN, NIIDU TN 8 KÜ

Meedialeht ja uudisvoog

38 külastajat

2 jälgijat

SAAREMAA VALD, KURESSAARE LINN, NIIDU TN 8 KÜ: Sünnilugu

Kuressaare linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis SAAREMAA VALD, KURESSAARE LINN, NIIDU TN 8 KÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti E. L. (10.10.1971) ja E. R. (30.08.1967). SAAREMAA VALD, KURESSAARE LINN, NIIDU TN 8 KÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 35 aastane, E. L. (s. 10.10.1971); kaunis keskeas 39 aastane, E. R. (s. 30.08.1967).E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne SAAREMAA VALD, KURESSAARE LINN, NIIDU TN 8 KÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle SAAREMAA VALD, KURESSAARE LINN, NIIDU TN 8 KÜ juhitoolile tagasi maandunud. E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle SAAREMAA VALD, KURESSAARE LINN, NIIDU TN 8 KÜ juhitoolile tagasi maandunud.

SAAREMAA VALD, KURESSAARE LINN, NIIDU TN 8 KÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)" turul 212 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 30.0 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..