Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

PÄRNU BUDISTLIK KOGUDUS DRIKUNG DORJE TŠÖ DZONG MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

135 külastajat

0 jälgijat

PÄRNU BUDISTLIK KOGUDUS DRIKUNG DORJE TŠÖ DZONG MTÜ: Sünnilugu

Pärnu linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis PÄRNU BUDISTLIK KOGUDUS DRIKUNG DORJE TŠÖ DZONG MTÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (2631.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti K. S. (10.06.1971), G. S. (18.11.1974) ja J. L. (25.12.1974). PÄRNU BUDISTLIK KOGUDUS DRIKUNG DORJE TŠÖ DZONG MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 35 aastane, K. S. parimas nooruses 32 aastane, G. S. parimas nooruses 32 aastane, J. L..

. Enne PÄRNU BUDISTLIK KOGUDUS DRIKUNG DORJE TŠÖ DZONG MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTI BUDISTLIK KOGUDUS DRIKUNG KAGYU RATNA SHRI KESKUS MTÜ. Täna ta siiski enam PÄRNU BUDISTLIK KOGUDUS DRIKUNG DORJE TŠÖ DZONG MTÜ eesotsas ei toimeta.

. Ta on PÄRNU BUDISTLIK KOGUDUS DRIKUNG DORJE TŠÖ DZONG MTÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

J. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Täna ta siiski enam PÄRNU BUDISTLIK KOGUDUS DRIKUNG DORJE TŠÖ DZONG MTÜ eesotsas ei toimeta.

PÄRNU BUDISTLIK KOGUDUS DRIKUNG DORJE TŠÖ DZONG MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kirikute, koguduste ja kloostrite tegevus" turul 12 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.195 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..