Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

JÕÕPRE KÜLASELTS MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

311 külastajat

0 jälgijat

JÕÕPRE KÜLASELTS MTÜ: Sünnilugu

Pärnu linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis JÕÕPRE KÜLASELTS MTÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti M. S. (18.06.1959), L. K. (23.02.1947), P. R. (16.03.1967), A. S. (26.08.1948), P. T. (05.09.1948) ja Ü. H. (18.03.1962). JÕÕPRE KÜLASELTS MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 49 aastane, M. S. küpses vanuses 61 aastane, L. K. kaunis keskeas 41 aastane, P. R. küpses vanuses 59 aastane, A. S. küpses vanuses 59 aastane, P. T. kaunis keskeas 46 aastane, Ü. H..

. Enne JÕÕPRE KÜLASELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet PÄRNUMAA ÕPILASMALEV MTÜ. JÕÕPRE KÜLASELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne JÕÕPRE KÜLASELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet PÄRNU LINN, JÕÕPRE KÜLA, LOOGA TEE 9 KÜ. Täna ta siiski enam JÕÕPRE KÜLASELTS MTÜ eesotsas ei toimeta.

P. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne JÕÕPRE KÜLASELTS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam JÕÕPRE KÜLASELTS MTÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne JÕÕPRE KÜLASELTS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam JÕÕPRE KÜLASELTS MTÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne JÕÕPRE KÜLASELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet AUDRU LASTEKAITSE ÜHING MTÜ. Täna ta siiski enam JÕÕPRE KÜLASELTS MTÜ eesotsas ei toimeta.

Ü. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 3 aastat. Enne JÕÕPRE KÜLASELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU MIHKLI MIIKAELI KOGUDUS MTÜ. Täna ta siiski enam JÕÕPRE KÜLASELTS MTÜ eesotsas ei toimeta.

JÕÕPRE KÜLASELTS MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Mujal liigitamata organisatsioonide tegevus" turul 8 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.452 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..