Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KARALA VABATAHTLIK TULETÕRJE SELTS MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

130 külastajat

0 jälgijat

KARALA VABATAHTLIK TULETÕRJE SELTS MTÜ: Sünnilugu

Saare maakonnas toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KARALA VABATAHTLIK TULETÕRJE SELTS MTÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (12034.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti M. R. (27.03.1964), K. M. (30.06.1960) ja J. O. (04.11.1957). KARALA VABATAHTLIK TULETÕRJE SELTS MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 44 aastane, M. R. kaunis keskeas 48 aastane, K. M. kaunis keskeas 50 aastane, J. O..

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KARALA VABATAHTLIK TULETÕRJE SELTS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. KARALA VABATAHTLIK TULETÕRJE SELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KARALA VABATAHTLIK TULETÕRJE SELTS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. KARALA VABATAHTLIK TULETÕRJE SELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KARALA VABATAHTLIK TULETÕRJE SELTS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. KARALA VABATAHTLIK TULETÕRJE SELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

KARALA VABATAHTLIK TULETÕRJE SELTS MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Tuletõrje- ja päästeteenistused, vetelpääste, häirekeskused" turul 9 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1.8 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Avalik sektor

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..