Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

RAKVERE LINN, KÜTI TN 16 KÜ

Meedialeht ja uudisvoog

115 külastajat

0 jälgijat

RAKVERE LINN, KÜTI TN 16 KÜ: Sünnilugu

Rakvere linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis RAKVERE LINN, KÜTI TN 16 KÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti K. M. (04.09.1987), O. T. (05.12.1985) ja R. I. (18.02.1950). RAKVERE LINN, KÜTI TN 16 KÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 21 aastane, K. M. toredas tudengieas 22 aastane, O. T. küpses vanuses 58 aastane, R. I..

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne RAKVERE LINN, KÜTI TN 16 KÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle RAKVERE LINN, KÜTI TN 16 KÜ juhitoolile tagasi maandunud.

O. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne RAKVERE LINN, KÜTI TN 16 KÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle RAKVERE LINN, KÜTI TN 16 KÜ juhitoolile tagasi maandunud.

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne RAKVERE LINN, KÜTI TN 16 KÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle RAKVERE LINN, KÜTI TN 16 KÜ juhitoolile tagasi maandunud.

RAKVERE LINN, KÜTI TN 16 KÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)" turul 242 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 29.3 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..