Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

JÕE MAAPARANDUSÜHISTU MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

114 külastajat

1 jälgija

JÕE MAAPARANDUSÜHISTU MTÜ: Sünnilugu

Jõgeva maakonnas toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis JÕE MAAPARANDUSÜHISTU MTÜ on selle vanuse juba ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti V. K. (15.10.1974), P. V. (23.04.1974) ja H. P. (07.01.1975). JÕE MAAPARANDUSÜHISTU MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 34 aastane, V. K. parimas nooruses 34 aastane, P. V. parimas nooruses 34 aastane, H. P..

. Enne JÕE MAAPARANDUSÜHISTU MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VAIDO KALM FIE. JÕE MAAPARANDUSÜHISTU MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

P. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne JÕE MAAPARANDUSÜHISTU MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet PEDJAÄÄRE MAAPARANDUSÜHISTU MTÜ. JÕE MAAPARANDUSÜHISTU MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne JÕE MAAPARANDUSÜHISTU MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TARTU LINN, PIKK TN 76 KÜ. Täna ta siiski enam JÕE MAAPARANDUSÜHISTU MTÜ eesotsas ei toimeta.

JÕE MAAPARANDUSÜHISTU MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Maakuivendus- ja maaparandustööd, k.a metsa- ja põllumaade kuivendus" turul 34 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 25.7 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..