Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

VÄIKE PÄIKE HUVIKOOL MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

257 külastajat

5 jälgijat

VÄIKE PÄIKE HUVIKOOL MTÜ: Sünnilugu

Harju maakonnas toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis VÄIKE PÄIKE HUVIKOOL MTÜ on selle vanuse juba ületanud! Nende 2019 aasta käive (210468.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti S. L. (04.04.1981) ja J. O. (09.11.1978). VÄIKE PÄIKE HUVIKOOL MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 28 aastane, S. L. parimas nooruses 30 aastane, J. O..

S. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 3 aastat. Enne VÄIKE PÄIKE HUVIKOOL MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SOOSEPA LASTEAED OÜ. VÄIKE PÄIKE HUVIKOOL MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VÄIKE PÄIKE HUVIKOOL MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam VÄIKE PÄIKE HUVIKOOL MTÜ eesotsas ei toimeta.

VÄIKE PÄIKE HUVIKOOL MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muu huvikoolitus" turul 38 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 2.1 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haridus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..