Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TALLINN, MARDI TN 14 KÜ

Meedialeht ja uudisvoog

134 külastajat

2 jälgijat

TALLINN, MARDI TN 14 KÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis TALLINN, MARDI TN 14 KÜ on selle vanuse juba ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti I. R. (04.01.1976) ja A. H. (07.04.1969). TALLINN, MARDI TN 14 KÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 33 aastane, I. R. kaunis keskeas 40 aastane, A. H..

I. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 3 aastat. Enne TALLINN, MARDI TN 14 KÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet STUUDIO 6 OÜ. Täna ta siiski enam TALLINN, MARDI TN 14 KÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Enne TALLINN, MARDI TN 14 KÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KINNISVARABÜROO UUS MAA OÜ. Täna ta siiski enam TALLINN, MARDI TN 14 KÜ eesotsas ei toimeta.

TALLINN, MARDI TN 14 KÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)" turul 260 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 29.3 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..