Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

VAMBOLA JAHISELTS MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

324 külastajat

3 jälgijat

VAMBOLA JAHISELTS MTÜ: Sünnilugu

Viljandi maakonnas toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis VAMBOLA JAHISELTS MTÜ on selle vanuse juba ületanud! Nende 2019 aasta käive (14000.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti K. K. (23.09.1949), M. D. (19.08.1975), T. A. (28.06.1973), T. A. (25.01.1959) ja R. T. (01.08.1969). VAMBOLA JAHISELTS MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel küpses vanuses 60 aastane, K. K. parimas nooruses 34 aastane, M. D. kaunis keskeas 36 aastane, T. A. küpses vanuses 51 aastane, T. A. kaunis keskeas 40 aastane, R. T..

. Enne VAMBOLA JAHISELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KULLI-RÄÄGI TALU FIE. VAMBOLA JAHISELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne VAMBOLA JAHISELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet RESPOM AUTO OÜ. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle VAMBOLA JAHISELTS MTÜ juhitoolile tagasi maandunud.

T. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 3 aastat. Enne VAMBOLA JAHISELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KIVILÕPPE PUHKEKESKUS MTÜ. Täna ta siiski enam VAMBOLA JAHISELTS MTÜ eesotsas ei toimeta.

. Täna ta siiski enam VAMBOLA JAHISELTS MTÜ eesotsas ei toimeta.

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VAMBOLA JAHISELTS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam VAMBOLA JAHISELTS MTÜ eesotsas ei toimeta.

VAMBOLA JAHISELTS MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Jahindus ja seda teenindavad tegevusalad" turul 36 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.735 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..