×
Irid

Alusta vestlust ja saada sõnum

×
Irid

HUGO TREFFNERI GÜMNAASIUMI TANTSUANSAMBEL TANTSUTALLAD MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

HUGO TREFFNERI GÜMNAASIUMI TANTSUANSAMBEL TANTSUTALLAD MTÜ: Sünnilugu

Tartu linna kandis toimetav ettevõte, HUGO TREFFNERI GÜMNAASIUMI TANTSUANSAMBEL TANTSUTALLAD MTÜ sündis 10 aastat tagasi.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis HUGO TREFFNERI GÜMNAASIUMI TANTSUANSAMBEL TANTSUTALLAD MTÜ on selle vanuse juba ületanud! Nende 2019 aasta käive (21561.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti R. K., H. R., U. S., A. T. ja E. R.. HUGO TREFFNERI GÜMNAASIUMI TANTSUANSAMBEL TANTSUTALLAD MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 23 aastane, R. K. toredas tudengieas 23 aastane, H. R. parimas nooruses 34 aastane, U. S. toredas tudengieas 22 aastane, A. T. toredas tudengieas 20 aastane, E. R..

R. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust üks aasta. Enne HUGO TREFFNERI GÜMNAASIUMI TANTSUANSAMBEL TANTSUTALLAD MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet LEO KLUBI DORPAT MTÜ. HUGO TREFFNERI GÜMNAASIUMI TANTSUANSAMBEL TANTSUTALLAD MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

H. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne HUGO TREFFNERI GÜMNAASIUMI TANTSUANSAMBEL TANTSUTALLAD MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TANTSUKLUBI STIIL MTÜ. HUGO TREFFNERI GÜMNAASIUMI TANTSUANSAMBEL TANTSUTALLAD MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

U. ei olnud enam äris sugugi roheline ja tõi siia kaasa oma varasema, 2 ettevõtte juhtimisest saadud 11 aastase ärikogemuse. Enne HUGO TREFFNERI GÜMNAASIUMI TANTSUANSAMBEL TANTSUTALLAD MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTI TANTSUJUHTIDE RAHVATANTSURÜHM MTÜ. HUGO TREFFNERI GÜMNAASIUMI TANTSUANSAMBEL TANTSUTALLAD MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne HUGO TREFFNERI GÜMNAASIUMI TANTSUANSAMBEL TANTSUTALLAD MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam HUGO TREFFNERI GÜMNAASIUMI TANTSUANSAMBEL TANTSUTALLAD MTÜ eesotsas ei toimeta.

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne HUGO TREFFNERI GÜMNAASIUMI TANTSUANSAMBEL TANTSUTALLAD MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam HUGO TREFFNERI GÜMNAASIUMI TANTSUANSAMBEL TANTSUTALLAD MTÜ eesotsas ei toimeta.

HUGO TREFFNERI GÜMNAASIUMI TANTSUANSAMBEL TANTSUTALLAD MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muud lõbustus- ja vaba aja tegevused" turul 56 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1.8 miljonit eurot.

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.