Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TAARALINNA JALGPALLIKLUBI MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

227 külastajat

38 jälgijat

TAARALINNA JALGPALLIKLUBI MTÜ: Sünnilugu

TAARALINNA JALGPALLIKLUBI MTÜ juriidilise keha sünnikuupäevaks on 05.02.2013, kuid äritegevust ei alustatudki.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis TAARALINNA JALGPALLIKLUBI MTÜ on selle vanuse juba ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti T. T. (19.10.1986), M. M. (14.10.1986) ja S. K. (16.10.1987). TAARALINNA JALGPALLIKLUBI MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 26 aastane, T. T. parimas nooruses 26 aastane, M. M. toredas tudengieas 25 aastane, S. K..

T. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 3 aastat. Enne TAARALINNA JALGPALLIKLUBI MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ÜLIÕPILASTE SELTS RAIMLA MTÜ. TAARALINNA JALGPALLIKLUBI MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

M. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Enne TAARALINNA JALGPALLIKLUBI MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet MAKSIMUM OÜ. TAARALINNA JALGPALLIKLUBI MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

S. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Enne TAARALINNA JALGPALLIKLUBI MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet PÄRNU SADAM AS. TAARALINNA JALGPALLIKLUBI MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

TAARALINNA JALGPALLIKLUBI MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Spordiklubide tegevus" turul 97 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 5.4 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Meelelahutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..