Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ELAMUSAASTA MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

169 külastajat

5 jälgijat

ELAMUSAASTA MTÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ELAMUSAASTA MTÜ on selle vanuse juba ületanud! Nende 2017 aasta käive (25000.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti E. P. (23.01.1974), M. K. (28.09.1982), I. S. (10.12.1983), K. R. (18.01.1967), K. T. (05.04.1967), J. K. (22.01.1971), K. S. (16.02.1974), T. A. (31.01.1974), R. R. (26.07.1981), M. L. (06.11.1975) ja P. R. (20.03.1974). ELAMUSAASTA MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 39 aastane, E. P. parimas nooruses 31 aastane, M. K. parimas nooruses 29 aastane, I. S. kaunis keskeas 46 aastane, K. R. kaunis keskeas 46 aastane, K. T. kaunis keskeas 42 aastane, J. K. kaunis keskeas 39 aastane, K. S. kaunis keskeas 39 aastane, T. A. parimas nooruses 32 aastane, R. R. kaunis keskeas 37 aastane, M. L. kaunis keskeas 39 aastane, P. R..

E. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 3 aastat. Enne ELAMUSAASTA MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ELO-LIIS PARMAS FIE. ELAMUSAASTA MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ELAMUSAASTA MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KERGED ARHITEKTID OÜ. ELAMUSAASTA MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

I. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ELAMUSAASTA MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. ELAMUSAASTA MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne ELAMUSAASTA MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet REVOLVER FILM OÜ. ELAMUSAASTA MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

K. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 3 aastat. Enne ELAMUSAASTA MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KÄRT TOMINGAS FIE. ELAMUSAASTA MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne ELAMUSAASTA MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTI KIRJANIKE LIIT MTÜ. ELAMUSAASTA MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ELAMUSAASTA MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. ELAMUSAASTA MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne ELAMUSAASTA MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SÕLTUMATU TANTSU ÜHENDUS MTÜ. ELAMUSAASTA MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ELAMUSAASTA MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. ELAMUSAASTA MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne ELAMUSAASTA MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTI MUUSIKAFOND SA. ELAMUSAASTA MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne ELAMUSAASTA MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTI TEATRILIIT MTÜ. ELAMUSAASTA MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

ELAMUSAASTA MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Vaba aja veetmise, meelelahutuse ja kultuurilise tegevusega või huvialadega seotud ühendused ning huviklubid" turul 36 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.358 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..