Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

EESTI VÕLAUSALDAJATE LIIT MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

5 413 külastajat

52 jälgijat

Eesti Võlausaldajate Liit: Videomenetlus - uue ajastu võlahalduse eest peitu ei poe

Maailm on pidevas muutumises ning järjest enam pööratakse ettevõtjate poolt rõhku erinevatele sotsiaalmeedia ning videoturunduse kasutusvõimalustele nii müügis, turunduses kui ka meie poolt nüüd võlahalduses. Tänapäeval ei ole ilmselt Eestis inimest, kes poleks kuulnud Facebookist või Youtube`st. Osalt on nende internetigigantide võidukäik seotud inimeste ürgse sooviga esineda ja olla tähelepanu keskpunktis (selfid, videod endast jne). Vähem olulisem ei ole kindlasti ka tahe teisi inimest piltidelt või videotest vaadata ning alateadlikult ennast nendega võrrelda. Olgu selleks mõni teleseriaali peategelane, kellele innukalt kaasa elatakse, või naabri Malle reisiklipp Muhumaale. Lisaks meelelahutusele on ka videote kaudu palju mugavam, kiirem ja huvitavam saada kätte vajalik info, selmet seda kuskilt artiklist või raamatust lugeda. Koolitused, artklid, töökuulutused, uudised, tootetutvustused, kasutusjuhendid jne on kõik vaikselt üle kolimas videotesse ja seeläbi internetti. Siinkohal ongi Eesti Võlausaldajate Liit ühes Kreedixi ja Storybookiga välja tulnud unikaalse lahendusega avaldada võlglastest videoklipid ning presenteerida neid sotsiaalmeedias, Youtube kanalis ja Google otsingumootoris. Asja tuumaks on läbi avaliku (modernse häbiposti) mõjutada võlglast Võlausaldajatele tehtud kahjusid korvama. Võlgnevuse põhjustanud isiku skeemid, summad ja kahju ulatuse toome välja ka temaga seotud ettevõtete juures. Lootusetute nõuete puhul oleme valmis rakendama leebet taktikat – ka  10€/kuus on parem, kui mitte midagi. Storybooki eesmärk ausa ja avatud ettevõtluskeskkonna läbi parendada ärijuhtimise mentaliteeti - kohustusi tuleb täita niiviisi, et kellegi õigusi ei rikuks. Ka tankistide massiline kasutamine Eestis peab samuti ükskord lõppema. Videoklipid hakkavad sisustama Storybookis juba avaldatud artikleid, mis on avaldatud võlglaste kohta. Nii artiklid kui videoklipid genereeruvad Storybookis täisautomaatikal, mis on täna unikaalne terves maailmas.

Vaata: FAABULA AS: Nutulugu

STRORYBOOK-s on avaldatud ligikaudu miljon artiklit Eesti ettevõtete ja nende juhtide kohta. Lugusid loetakse enam kui 20 000 korda PÄEVAS! Ole innovatiivne, anna oma võlglased meile üles ning liitu VIDEOMENETLUSEGA.  Avaldan Nõudedd Eesti Võlausaldajate Liit Eesti Võlausaldajate Liidu eesmärgiks on:
  • Võlglaste äriline taust puhtaks!
  • Võlausaldajate kaitse täna ja tulevikus!
  • Üldise majandusmaastiku korrastamine!
 Ausa ja läbipaistva majanduse eest! Eesti Võlausaldajate Liit Strorybooki lõplik valmimise tähtaeg on 31.08.2019. Vaata ka Storybooki valmivaid kujundusi SIIN
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..