Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

VILLEVERE KOOLIMAJA MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

177 külastajat

5 jälgijat

VILLEVERE KOOLIMAJA MTÜ: Sünnilugu

VILLEVERE KOOLIMAJA MTÜ juriidilise keha sünnikuupäevaks on 25.01.2016, kuid äritegevust ei alustatudki.

Eesti ettevõtete keskmine eluiga on 6 aastat, VILLEVERE KOOLIMAJA MTÜ peab selleni jõudmiseks veel 2 aastat aktiivselt tegutsema. Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti S. M. (30.10.1979), T. S. (13.06.1969), T. T. (01.08.1973) ja V. V. (30.04.1983). VILLEVERE KOOLIMAJA MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 36 aastane, S. M. kaunis keskeas 46 aastane, T. S. kaunis keskeas 42 aastane, T. T. parimas nooruses 32 aastane, V. V..

. Enne VILLEVERE KOOLIMAJA MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet 3GEE OÜ. VILLEVERE KOOLIMAJA MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne VILLEVERE KOOLIMAJA MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TIIT SIIMUSSAARE NURME TALU FIE. VILLEVERE KOOLIMAJA MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne VILLEVERE KOOLIMAJA MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet WILLOFERID MTÜ. VILLEVERE KOOLIMAJA MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne VILLEVERE KOOLIMAJA MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet RASSI KÜLASELTS MTÜ. VILLEVERE KOOLIMAJA MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

VILLEVERE KOOLIMAJA MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muude mujal liigitamata organisatsioonide tegevus" turul 20 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.648 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..