Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

NASVA JÕESADAMA ÜHING MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

207 külastajat

20 jälgijat

NASVA JÕESADAMA ÜHING MTÜ: Sünnilugu

Saare maakonnas toimetav ettevõte,

Eesti ettevõtete keskmine eluiga on 6 aastat, NASVA JÕESADAMA ÜHING MTÜ peab selleni jõudmiseks veel 2 aastat aktiivselt tegutsema. Nende 2018 aasta käive (420.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti M. U. (16.11.1981), T. O. (28.06.1969), M. U. (16.11.1957) ja A. T. (13.09.1960). NASVA JÕESADAMA ÜHING MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 34 aastane, M. U. kaunis keskeas 47 aastane, T. O. küpses vanuses 58 aastane, M. U. küpses vanuses 55 aastane, A. T..

. Enne NASVA JÕESADAMA ÜHING MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SADAMATE HALDAMISE MTÜ. NASVA JÕESADAMA ÜHING MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne NASVA JÕESADAMA ÜHING MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TAMBET OLL FIE. NASVA JÕESADAMA ÜHING MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne NASVA JÕESADAMA ÜHING MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VRHL OÜ. NASVA JÕESADAMA ÜHING MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne NASVA JÕESADAMA ÜHING MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SAAREMAA VALD, KURESSAARE LINN, KOHTU TN 8 KÜ. Täna ta siiski enam NASVA JÕESADAMA ÜHING MTÜ eesotsas ei toimeta.

NASVA JÕESADAMA ÜHING MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Sadamate töö ja veeteede kasutamisega seotud tegevused" turul 34 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 45.6 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..