Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Kaspar Ots: Persoonilugu

Kaspar Ots alustas äritegevusega 3 aastat tagasi, olles ise siis 34-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2016 ehk aega, mil Euroopa Liitu kuulumise ilu ja valu (toetuste ja piirangute näol), hakkasid juba oluliselt mõjutama ettevõtjate edu ja otsuseid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 3 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 2 ettevõtte juhatuses, millest 1 on aktiivse majandustegevusega, 1 on aga jäetud hääbuma.

Ettevõtja nägu: Kaspar Ots

Kaspar Ots on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Asutaja 1 ettevõttes
  • Omanik 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 2 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Kaspar Ots viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 4-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline nõustamine01
Muu inimressursiga varustamine01
Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine01
Muude kutseorganisatsioonide tegevus10

Väärtuse loomine

Tervelt 60 inimest saavad tööd ja leiba ettevõtetes, kus Kaspar Ots on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 2205 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes CES AS, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 2205 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta -989,83 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 2205 eurot bruto, maksab ta ettevõttes CES AS. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit -989,83 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Kaspar Ots on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit -59390 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 1,77 miljoni ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 3,81 miljonit eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Kaspar Ots äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet CES AS, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Muu inimressursiga varustamine". Seal konkureerib ta 161 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 1,64 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 2,74 miljonit eurot (2018 a.).

Eksportöör

Kaspar Ots on 2019 aasta andmetel küll 1 eksportiva ettevõtte juhatuses, kuid mitte ühegi taolise ettevõtte omanikeringis. See ettevõte on CES AS, mille suurim ekspordi sihtturg on Rootsi. Ta konkureerib seal 2161 ettevõttega ning on oma 2,19 miljoni eurose käibega 169. kohal. Ekspordi kaudu on Kaspar Ots viimati kokku kasumit toonud 2,74 miljonit eurot.

Hülgamised

Kõigist Kaspar Ots poolt juhitud või omatud ettevõtetest 1 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Kaspar Ots kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Kaspar Ots isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 1, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 0 eurot.

Riigihangete võitmine

Kaspar Ots ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Kaspar Ots täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Tema varasemad ettevõtted, kuidas neil läheb?

Kaspar Ots juhitud endistest ettevõtetest on täna kõige edukam EESTI EHITUSINSENERIDE LIIT MTÜ. Seda ettevõtet juhib 3 juhatuse liiget, kes annavad tööd 7-le inimesele ja kes teevad käivet 301 480 eurot (2019 a. seisuga). Kaspar Ots oli selles ettevõttes juhatuse liige 9 kuud tagasi, juhtides tol ajal ettevõtet kokku 11 kuud. Ettevõtte staatus on Registrisse kantud.

Kokkuvõte

Kaspar Ots on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Muu inimressursiga varustamine
  • Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline nõustamine
  • Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

CES AS storybook

?

CES AS peavoolumeedias

?
LAADIN VEEL ARTIKLEID LAADIN VEEL ARTIKLEID Laadin.. Laadin..

CES AS seosed veebis

Veebisügavustest CES AS kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

CES AS viimased sündmused

?
icon

CES AS

07.06.2019

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

icon

CES AS

21.02.2019

Juhatuse liikme lisamine.

Juhatuse liige Toomas Alle (13.11.1971) lisatud ettevõtte juhatusse

icon

CES AS

21.02.2019

Juhatuse liikme eemaldamine.

Juhatuse liige Rémy Claude Breton (10.04.1979) eemaldatud ettevõtte juhatusest

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Storybook soovitab (võrdlev reklaam)

0.01
Register OÜ
Registrikood: 11735006

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..