Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

JÄRVEKÜLA KOOLI SELTS MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

67 külastajat

0 jälgijat

JÄRVEKÜLA KOOLI SELTS MTÜ: Sünnilugu

JÄRVEKÜLA KOOLI SELTS MTÜ juriidilise keha sünnikuupäevaks on 10.04.2019, kuid äritegevust ei alustatudki.

Eesti ettevõtete keskmine eluiga on 6 aastat, JÄRVEKÜLA KOOLI SELTS MTÜ peab selleni jõudmiseks veel 5 aastat aktiivselt tegutsema. Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti E. N. (29.04.1980), E. L. (01.11.1978) ja E. K. (15.01.1983). JÄRVEKÜLA KOOLI SELTS MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 38 aastane, E. N. kaunis keskeas 40 aastane, E. L. kaunis keskeas 36 aastane, E. K..

. Enne JÄRVEKÜLA KOOLI SELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTI TIIBETI MASTIFITE TÕUÜHING MTÜ. JÄRVEKÜLA KOOLI SELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne JÄRVEKÜLA KOOLI SELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EXPRESS CONTROL OÜ. JÄRVEKÜLA KOOLI SELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

E. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Enne JÄRVEKÜLA KOOLI SELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet JAZZWAY OÜ. JÄRVEKÜLA KOOLI SELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

JÄRVEKÜLA KOOLI SELTS MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Vaba aja veetmise, meelelahutuse ja kultuurilise tegevusega või huvialadega seotud ühendused ning huviklubid" turul 51 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.358 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..