Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

PERI KÜLASELTS MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

23 külastajat

0 jälgijat

PERI KÜLASELTS MTÜ: Sünnilugu

PERI KÜLASELTS MTÜ juriidilise keha sünnikuupäevaks on 27.12.2019 ja äritegevuse tulemusi näeb ehk mõne aja pärast.

Eesti ettevõtete keskmine eluiga on 6 aastat, PERI KÜLASELTS MTÜ peab selleni jõudmiseks veel 6 aastat aktiivselt tegutsema. Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti M. Õ. (27.01.1970), I. L. (26.01.1987), T. K. (07.04.1990), A. M. (21.12.1976) ja K. T. (20.09.1991). PERI KÜLASELTS MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 49 aastane, M. Õ. parimas nooruses 32 aastane, I. L. parimas nooruses 29 aastane, T. K. kaunis keskeas 43 aastane, A. M. parimas nooruses 28 aastane, K. T..

. Enne PERI KÜLASELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet PÕLVA VALD, PERI KÜLA, PÕLLUVEERE TEE 4 KÜ. PERI KÜLASELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

I. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PERI KÜLASELTS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. PERI KÜLASELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

T. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Enne PERI KÜLASELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet REVOTOR OÜ. PERI KÜLASELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne PERI KÜLASELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TEN ARHITEKTID OÜ. PERI KÜLASELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne PERI KÜLASELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ÕÕTSUV ÕÕTSIK OÜ. PERI KÜLASELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

PERI KÜLASELTS MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused ja fondid" turul 49 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.861 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..