Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

EESTI TANTSUAGENTUUR SA

Meedialeht ja uudisvoog

608 külastajat

5 jälgijat

EESTI TANTSUAGENTUUR SA: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, EESTI TANTSUAGENTUUR SA sündis 18 aastat tagasi, veel tormilise kasvu aastatel ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis EESTI TANTSUAGENTUUR SA on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (808382.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti J. P. (06.04.1974) ja K. E. (24.09.1974). EESTI TANTSUAGENTUUR SA juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 28 aastane, J. P. parimas nooruses 28 aastane, K. E..

J. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Enne EESTI TANTSUAGENTUUR SA rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet HANSAEVENT OÜ. Täna ta siiski enam EESTI TANTSUAGENTUUR SA eesotsas ei toimeta.

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Täna ta siiski enam EESTI TANTSUAGENTUUR SA eesotsas ei toimeta.

EESTI TANTSUAGENTUUR SA kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Teatri- ja tantsuetenduste lavastamine ja esitamine" turul 22 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 2.9 miljonit eurot, millest EESTI TANTSUAGENTUUR SA osa on tubli 8.6%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Meelelahutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..