Meedialeht
Vali raport X

KÄRDLA SADAM SA

Meedialeht ja uudisvoog

202 külastajat

KÄRDLA SADAM SA: Tegevuslugu

KÄRDLA SADAM SA alustas peaaegu 10 aastat tagasi, mil juhatuse liige H. K. selle asutas, omades selleks ajaks ettevõtluskogemust ligikaudu 23 aastat.
KÄRDLA SADAM SA valdkond on sadamate töö ja veeteede kasutamisega seotud tegevused. Samas valdkonnas (EMTAK 52221) on tegutsevaid ettevõtteid 2020 aasta seisuga kokku 49 tükki, kes annavad tööd kokku 1214-le inimesele ja kogu valdkonna 2020 käibeprognoos on ca 159.58 miljonit eurot.

KÄRDLA SADAM SA - Varad ja finantsid 2018

  • Ühe töötaja tootlikkus: 20 986€
  • kasumimarginaal: -107%
  • Töötajate arv jäi samaks.
  • Käibe tõus: 50% (152 831 €)
  • Finantshinnang: Nõrk

Turuosa

Et kõik ausalt ära rääkida, miks ma seda raamatut kooliajal ei lugenud, pean alustama sellest, et kui oli võimalus minna raamatukokku, läksin ma klassivendadega selle asemel vahetunni ajal jõe äärde kevadist jääminekut vaatama. Nii ta siis lugemata jäi, kuid seda enam oli avastamist nüüd, aastaid hiljem.

Päris nii ka ei saa öelda, et kõik oleks halb olnud, oli headki. Näiteks saavad Sihvka ja Kiilike ülesandeks raamatukogu võlglastega `arveid õiendada`. Tootsiks ja Libleks maskeerununa ning relva (laadimata) ähvardusel õnnestub Lutsu „Kevade” raamatukogule tagasi saada. Jah, paneb lausa kukalt kratsima, et kui tagastamata raamatu tegelased ukse taha ilmuvad, siis... siis on ikka mõistlikum tähtaegadest kinni pidada.

Hoolimata kohatisest ebaõnnest(umisest) ei heida Agu Sihvka meelt. Alati on tal mõni vanasõna, mida varrukast võtta, kaaslaste optimism või lööklause, millega hoida motivatsiooni. Üks jäi meelde, õigemini tuli meelde: Pioneer on alati valmis!

Oh seda nostalgiat.

login

Läks huvitavaks?

Edasi lugemiseks

×
Irid
Sisene
Kõik artiklid

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi