Meedialeht
Vali raport X

TOPAUTO AS

Meedialeht ja uudisvoog

4 560 külastajat

339 jälgijat

TOPAUTO AS: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus TOPAUTO AS meeskonda 64 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 2 270 EUR/kuus.

VÕRDLUS EELMISE KVARTALIGA

Võrreldes II kvartaliga vähenes viimasel kvartalil meeskond 4 liikme võrra (-6%) ja töötasu tõsteti summas keskmiselt 1 295 EUR töötaja kohta (57%).

AASTA KOKKUVÕTE

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 1 733 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 55 584 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 5 protsenti.

PALGARALLI

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 719 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 8 637 EUR.

VÕRDLUS VALDKONNA KESKMISEGA

TOPAUTO AS tegutseb sektoris HULGI- JA JAEKAUBANDUS; MOOTORSÕIDUKITE JA MOOTORRATASTE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 120 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..