Meedialeht
Vali raport X

K-KREEDIT OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

369 külastajat

21 jälgijat

K-KREEDIT OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus K-KREEDIT OÜ meeskonda 3 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 1 315 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 1 431 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 2 868 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 61 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 279 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 3 351 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

K-KREEDIT OÜ tegutseb sektoris KUTSE-, TEADUS- JA TEHNIKAALANE TEGEVUS, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 150 EUR kuus. Järva, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 052 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..