Meedialeht
Vali raport X

KATRI OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

5 463 külastajat

175 jälgijat

KATRI OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus KATRI OÜ meeskonda 15 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 1 100 EUR/kuus.

VÕRDLUS EELMISE KVARTALIGA

Võrreldes II kvartaliga suurenes viimasel kvartalil meeskond 1 liikme võrra (7%) ja töötasu tõsteti summas keskmiselt 385 EUR töötaja kohta (35%).

AASTA KOKKUVÕTE

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 1 206 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 11 273 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 13 protsenti.

PALGARALLI

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2018) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 388 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 4 665 EUR.

VÕRDLUS VALDKONNA KESKMISEGA

KATRI OÜ tegutseb sektoris HULGI- JA JAEKAUBANDUS; MOOTORSÕIDUKITE JA MOOTORRATASTE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 120 EUR kuus. Järva, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 051 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..