Meedialeht
Vali raport X

PT MIKRO OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

3 800 külastajat

39 jälgijat

PT MIKRO OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus PT MIKRO OÜ meeskonda 23 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 715 EUR/kuus.

VÕRDLUS EELMISE KVARTALIGA

Võrreldes II kvartaliga suurenes viimasel kvartalil meeskond 1 liikme võrra (4%) ja töötasu langetati summas keskmiselt - 260 EUR töötaja kohta (-36%).

AASTA KOKKUVÕTE

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 893 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 13 622 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 7 protsenti.

PALGARALLI

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 163 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 1 967 EUR.

VÕRDLUS VALDKONNA KESKMISEGA

PT MIKRO OÜ tegutseb sektoris HULGI- JA JAEKAUBANDUS; MOOTORSÕIDUKITE JA MOOTORRATASTE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 120 EUR kuus. Lääne-Viru, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 961 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..