Meedialeht
Vali raport X

COOP EESTI KESKÜHISTU TÜH

Meedialeht ja uudisvoog

9 289 külastajat

287 jälgijat

COOP EESTI KESKÜHISTU TÜH: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus COOP EESTI KESKÜHISTU TÜH meeskonda 766 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 1 615 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga vähenes viimasel kvartalil meeskond 48 liikme võrra (-6%) ja töötasu tõsteti summas keskmiselt 150 EUR töötaja kohta (9%).

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 1 465 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 47 605 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 5 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 110 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 1 331 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

COOP EESTI KESKÜHISTU TÜH tegutseb sektoris HULGI- JA JAEKAUBANDUS; MOOTORSÕIDUKITE JA MOOTORRATASTE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 120 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..