Meedialeht
Vali raport X

HEELIX GRUPP AS

Meedialeht ja uudisvoog

1 311 külastajat

25 jälgijat

HEELIX GRUPP AS: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus HEELIX GRUPP AS meeskonda 12 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 520 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga suurenes viimasel kvartalil meeskond 1 liikme võrra (8%) ja keskmine töötasu suurus töötaja kohta ei muutunud.

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 568 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 5 465 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 13 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 60 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 723 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

HEELIX GRUPP AS tegutseb sektoris VEONDUS JA LAONDUS, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 978 EUR kuus. Valga, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 927 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..