Meedialeht
Vali raport X

CIRCLE K EESTI AS

Meedialeht ja uudisvoog

11 887 külastajat

220 jälgijat

CIRCLE K EESTI AS: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus CIRCLE K EESTI AS meeskonda 748 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 1 390 EUR/kuus.

VÕRDLUS EELMISE KVARTALIGA

Võrreldes II kvartaliga vähenes viimasel kvartalil meeskond 26 liikme võrra (-3%) ja töötasu tõsteti summas keskmiselt 150 EUR töötaja kohta (11%).

AASTA KOKKUVÕTE

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 1 315 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 32 217 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 6 protsenti.

PALGARALLI

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2018) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 1 145 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 13 750 EUR.

VÕRDLUS VALDKONNA KESKMISEGA

CIRCLE K EESTI AS tegutseb sektoris HULGI- JA JAEKAUBANDUS; MOOTORSÕIDUKITE JA MOOTORRATASTE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 120 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..