Meedialeht
Vali raport X

LOODUS INVEST AS

Meedialeht ja uudisvoog

2 999 külastajat

21 jälgijat

LOODUS INVEST AS: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus LOODUS INVEST AS meeskonda 13 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 2 205 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 1 877 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 55 935 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 5 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 963 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 11 557 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

LOODUS INVEST AS tegutseb sektoris HULGI- JA JAEKAUBANDUS; MOOTORSÕIDUKITE JA MOOTORRATASTE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 120 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..