Meedialeht
Vali raport X

RÄPINA HAIGLA AS

Meedialeht ja uudisvoog

940 külastajat

41 jälgijat

RÄPINA HAIGLA AS: Palgarallilugu

Aasta 2020 II kvartalis kuulus RÄPINA HAIGLA AS meeskonda 70 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 975 EUR/kuus.

VÕRDLUS EELMISE KVARTALIGA

Võrreldes I kvartaliga suurenes viimasel kvartalil meeskond 4 liikme võrra (6%) ja keskmine töötasu suurus töötaja kohta ei muutunud.

AASTA KOKKUVÕTE

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 1 007 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 1 964 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 67 protsenti.

PALGARALLI

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 215 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 2 584 EUR.

VÕRDLUS VALDKONNA KESKMISEGA

RÄPINA HAIGLA AS tegutseb sektoris TERVISHOID JA SOTSIAALHOOLEKANNE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 134 EUR kuus. Põlva, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 957 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Tervishoid

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..