Meedialeht
Vali raport X

HAANPAA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

3 160 külastajat

101 jälgijat

HAANPAA OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 II kvartalis kuulus HAANPAA OÜ meeskonda 83 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 1 770 EUR/kuus.

VÕRDLUS EELMISE KVARTALIGA

Võrreldes I kvartaliga vähenes viimasel kvartalil meeskond 1 liikme võrra (-1%) ja keskmine töötasu suurus töötaja kohta ei muutunud.

AASTA KOKKUVÕTE

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 1 807 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 35 282 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 7 protsenti.

PALGARALLI

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt ei piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaasta perioodi (2019) lõpetas ettevõte kahjumiga. Juhul, kui ettevõte tõstaks palka igale töötajale 100 EUR/kuus, suureneks ettevõtte kahjum veelgi 133 464 EUR võrra.

VÕRDLUS VALDKONNA KESKMISEGA

HAANPAA OÜ tegutseb sektoris VEONDUS JA LAONDUS, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 949 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 316 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..