Meedialeht
Vali raport X

KEHTNA HOIU-LAENUÜHISTU TÜH

Meedialeht ja uudisvoog

764 külastajat

17 jälgijat

KEHTNA HOIU-LAENUÜHISTU TÜH: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus KEHTNA HOIU-LAENUÜHISTU TÜH meeskonda 5 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 650 EUR/kuus.

VÕRDLUS EELMISE KVARTALIGA

Võrreldes II kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

AASTA KOKKUVÕTE

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 633 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 0 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 0 protsenti.

PALGARALLI

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2014) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 63 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 764 EUR.

VÕRDLUS VALDKONNA KESKMISEGA

KEHTNA HOIU-LAENUÜHISTU TÜH tegutseb sektoris FINANTS- JA KINDLUSTUSTEGEVUS, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 912 EUR kuus. Rapla, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 972 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..