Meedialeht
Vali raport X

SLO AS

Meedialeht ja uudisvoog

3 743 külastajat

248 jälgijat

SLO AS: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus SLO AS meeskonda 61 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 1 995 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga suurenes viimasel kvartalil meeskond 1 liikme võrra (2%) ja töötasu langetati summas keskmiselt - 535 EUR töötaja kohta (-27%).

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 2 128 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 39 289 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 7 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 103 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 1 241 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

SLO AS tegutseb sektoris HULGI- JA JAEKAUBANDUS; MOOTORSÕIDUKITE JA MOOTORRATASTE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 120 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..