Meedialeht
Vali raport X

RIOLANI OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

242 külastajat

2 jälgijat

RIOLANI OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus RIOLANI OÜ meeskonda 4 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 1 995 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 1 912 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 4 838 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 55 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 1 090 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 13 080 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

RIOLANI OÜ tegutseb sektoris TERVISHOID JA SOTSIAALHOOLEKANNE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 157 EUR kuus. Valga, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 927 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Tervishoid

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..