Meedialeht
Vali raport X

TARK TÖÖANDJA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

653 külastajat

3 jälgijat

TARK TÖÖANDJA OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 II kvartalis kuulus TARK TÖÖANDJA OÜ meeskonda 3 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 415 EUR/kuus.

VÕRDLUS EELMISE KVARTALIGA

Võrreldes I kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

AASTA KOKKUVÕTE

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 640 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 1 491 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 37 protsenti.

PALGARALLI

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 59 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 714 EUR.

VÕRDLUS VALDKONNA KESKMISEGA

TARK TÖÖANDJA OÜ tegutseb sektoris INFO JA SIDE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 478 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 316 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..