Meedialeht
Vali raport X

UJUKOMA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 407 külastajat

10 jälgijat

UJUKOMA OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 II kvartalis kuulus UJUKOMA OÜ meeskonda 1 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 365 EUR/kuus.

VÕRDLUS EELMISE KVARTALIGA

Võrreldes I kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

AASTA KOKKUVÕTE

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 390 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 11 632 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 4 protsenti.

PALGARALLI

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 145 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 1 743 EUR.

VÕRDLUS VALDKONNA KESKMISEGA

UJUKOMA OÜ tegutseb sektoris VEONDUS JA LAONDUS, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 949 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 316 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..