Meedialeht
Vali raport X

CITY MOTORS AS

Meedialeht ja uudisvoog

2 867 külastajat

158 jälgijat

CITY MOTORS AS: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus CITY MOTORS AS meeskonda 53 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 1 770 EUR/kuus.

VÕRDLUS EELMISE KVARTALIGA

Võrreldes II kvartaliga vähenes viimasel kvartalil meeskond 2 liikme võrra (-4%) ja töötasu langetati summas keskmiselt - 225 EUR töötaja kohta (-13%).

AASTA KOKKUVÕTE

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 2 091 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 61 580 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 4 protsenti.

PALGARALLI

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 898 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 10 783 EUR.

VÕRDLUS VALDKONNA KESKMISEGA

CITY MOTORS AS tegutseb sektoris HULGI- JA JAEKAUBANDUS; MOOTORSÕIDUKITE JA MOOTORRATASTE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 120 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..