Meedialeht
Vali raport X

EXPRESS PESULAD OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

3 083 külastajat

128 jälgijat

EXPRESS PESULAD OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus EXPRESS PESULAD OÜ meeskonda 40 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 975 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga suurenes viimasel kvartalil meeskond 1 liikme võrra (2%) ja töötasu tõsteti summas keskmiselt 195 EUR töötaja kohta (20%).

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 892 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 2 020 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 65 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 306 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 3 678 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

EXPRESS PESULAD OÜ tegutseb sektoris HULGI- JA JAEKAUBANDUS; MOOTORSÕIDUKITE JA MOOTORRATASTE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 120 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..