Meedialeht
Vali raport X

INFOVARA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 305 külastajat

21 jälgijat

INFOVARA OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus INFOVARA OÜ meeskonda 7 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 2 855 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 2 708 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 14 200 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 27 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 594 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 7 129 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

INFOVARA OÜ tegutseb sektoris INFO JA SIDE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 519 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..