Meedialeht
Vali raport X

STUDIO MODERNA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

8 930 külastajat

39 jälgijat

STUDIO MODERNA OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus STUDIO MODERNA OÜ meeskonda 135 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 1 170 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga suurenes viimasel kvartalil meeskond 2 liikme võrra (1%) ja töötasu tõsteti summas keskmiselt 195 EUR töötaja kohta (17%).

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 1 175 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 9 515 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 16 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 122 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 1 468 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

STUDIO MODERNA OÜ tegutseb sektoris HULGI- JA JAEKAUBANDUS; MOOTORSÕIDUKITE JA MOOTORRATASTE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 120 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..