Meedialeht
Vali raport X

QURETEC OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 375 külastajat

10 jälgijat

QURETEC OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus QURETEC OÜ meeskonda 53 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 1 540 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga suurenes viimasel kvartalil meeskond 7 liikme võrra (13%) ja keskmine töötasu suurus töötaja kohta ei muutunud.

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 1 558 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 2 031 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 102 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt ei piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaasta perioodi (2019) lõpetas ettevõte kahjumiga. Juhul, kui ettevõte tõstaks palka igale töötajale 100 EUR/kuus, suureneks ettevõtte kahjum veelgi 85 224 EUR võrra.

Võrdlus valdkonna keskmisega

QURETEC OÜ tegutseb sektoris INFO JA SIDE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 519 EUR kuus. Tartu, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 028 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..